Вітання голови районної ради з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана

Шановні ветерани, люди похилого віку!

Щиро вітаю вас з Днем ветерана та Міжнародним днем людей похилого віку!

Цей день – символ єдності поколінь, чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам, пенсіонерам за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість.

Великий подвиг захисників і визволителів нашої держави назавжди збережеться в пам’яті українського народу. Кожен з нас береже в душі щиру гордість за батьків і дідів, які захищали країну, глибоку вдячність тим, хто вистояв і переміг у війні, хто віддав своє життя в ім’я миру і спокою, не доживши до сьогоднішніх днів. Ми схиляємось перед доблесними ветеранами.

Дозвольте сьогодні щиро і сердечно привітати вас із святом вашої осені. І нехай вона буде сонячною і теплою, тихою і спокійною. Нехай буйні вітри обходять ваші обійстя, а радість і добро оселяться в ваших домівках.

Тож у цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за високу громадянську свідомість, розуміння і толерантність, важливий внесок у розбудову нашої держави та нашого району.

Міцного здоров’я Вам, щастя і благополуччя, добра, радості, довголіття, миру та злагоди. Нехай в цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові. Із святом Вас!!!

З Днем ветерана та Міжнародним днем людей похилого віку!

З повагою
Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *