Привітання голови районної ради Павла Ванджурака із святами Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України та Днем Українського козацтва

Шановні воїни, учасники АТО ,військовослужбовці, добровольці, волонтери!
Шановні жителі району!

«14 жовтня в Україні з давніх давен вважається особливим днем. День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня в день святої Покрови Пречистої Богородиці одночасно з Днем Українського козацтва. Ці дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються нашим народом.»

Це День пам’яті і пошани всіх, хто впродовж століть боровся за свою землю і відстоював суверенітет України. Сьогодні справа захисту незалежності згуртувала і кадрових військових, і добровольців, і волонтерів. Цей день – знаменна подія для кожного, хто в той чи інший час віддав свої здоров’я, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

У цей день ми висловлюємо подяку всім захисникам нашої Вітчизни, які у складі Збройних Сил України, Державної прикордонної служби, Національної гвардії України, Служби безпеки України, добровольчих батальйонів захищають територіальну цілісність України.

Найцінніше, що є в нашому житті – це мир, спокій і стабільність. Саме під захистом українських військових, завдяки самовідданості наших бійців, ми на Косівщині спокійно живемо у своїх домівках, трудимося на своїй землі під мирним небом.

Висловлюю всім захисникам України глибоку вдячність за мужність, звитягу та героїзм в ім’я миру і майбутнього наступних поколінь.

Бажаю вам, вашим рідним та близьким міцного здоров’я, добра, щасливих і довгих літ. Від щирого серця вітаю ветеранів, військовослужбовців і всіх тих, хто кожного дня охороняє наш спокій і нашу рідну Україну.

Нехай завжди буде мирним небо над Україною!

Шановні воїни, військовослужбовці, добровольці, волонтери, ветерани!

Щиро вітаю вас із святами! Бажаю вам доброго здоров’я на довгі роки, успіхів у праці, щастя, благополуччя та надійного тилу. Нехай Пресвята Богородиця захистить Україну та українців і подарує мир та спокій нашій землі!

Слава Україні!
Героям Слава!

З повагою
Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.