В районі відбулися урочистості до Дня працівників освіти

День працівників освіти — професійне свято працівників освіти України, відзначається щорічно в першу неділю жовтня. Без перебільшення професія вчителя – найблагородніша серед інших. Адже вчителям довіряють найцінніше – Дитину. Саме вчителі прищеплють своїм вихованцям любов до знань, сіють в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, відкривають складний духовний світ буття, дають мудрі поради, допомагають знайти своє місце в житті.

2 жовтня 2020 року в приміщенні Косівського районного будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівників освіти.

Працівників освітньої галузі привітали голова Косівської районної ради Павло Ванджурак, голова Косівської районної державної адміністрації Петро Іванишин, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Володимир Козьменчук.

У своїх виступах керівництво району висловили щиру вдячність кожному педагогу за натхненну і самовіддану працю, за непохитну віру у кожного учня, за розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану дітям.

За сумлінну працю, високий професіоналізм у роботі, особистий внесок у забезпечення навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти України кращих працівників освітньої сфери та педагогів району відзначено спільними грамотами районної державної адміністрації та районної ради, а також привітали квітами та грошовими преміями.

Порадували всіх присутніх вчителів району своїми виступами учні Тюдівського ліцею, Яворівського ліцею «Гуцульщина», Косівського ліцею ім. І. Пелипейка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *