Відбулося перше пленарне засідання двадцять сьомої сесії Косівської районної ради VІІ скликання

Сьогодні, 8 жовтня 2020 року, у сесійній залі засідань адмінбудинку, під головуванням голови районної ради Павла Ванджурака, відбулася чергова двадцять сьома сесія Косівської районної ради сьомого скликання. Із 40 обраних депутатів прибуло 28.

Перед початком пленарного засідання депутати вшанували хвилиною мовчання пам’ять героїв України, які віддали свої життя за незалежність та територіальну цілісність України на Сході нашої держави.

В роботі пленарного засідання взяли участь: голова районної державної адміністрації Петро Іванишин, заступник голови Назарій Бойчук, директор комунального некомерційного підприємства «Косівська ЦРЛ Косівської районної ради» Дмитро Микитюк, директор комунального некомерційного підприємства «Кутська МЛ Косівської районної ради» Ігор Грабовецький, представники правоохоронних органів, прокуратури, начальники відділів виконавчого апарату районної ради, голови місцевих рад району, керівники окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій, духовенство та представники засобів масової інформації району.

На початку роботи депутати місцевого представницького органу внесли зміни та доповнення до проекту порядку денного ХХVІІ чергової сесії районної ради.

Обравши секретаріат та лічильну комісію, депутати приступили до роботи.  Одним з перших депутати розглянули питання про затвердження Меморандуму про співпрацю з Канадою.

З цього питання перед присутніми на сесії виступив головуючий на пленарному засіданні Павло Ванджурак, який зазначив про те, що у Косівській районній раді офіційно підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо налагодження майбутньої співпраці між Косівським районом Івано-Франківської області та територіальними громадами округу Смокі Лейк (Smoky Lake), провінції Альберта (Канада). Підписаний Меморандум про взаєморозуміння щодо налагодження майбутньої співпраці — перший крок у подальшому розвитку взаємних ділових та партнерських відносин.

Заслухали депутати інформацію Коломийської місцевої прокуратури про результати діяльності на території Косівського району упродовж 6 місяців 2020 року.
В ході роботи депутати розглянули питання:

 • Про зміни і доповнення до рішення районної ради від 25.06.2020 р. № 696- 25/2020 «Про затвердження списку присяжних Косівського районного
  суду».
 • Про звільнення від плати за утримання учнів у пришкільному інтернаті Яворівського ліцею «Гуцульщина».
 • Про звільнення від плати за харчування та утримання учнів в інтернатному навчальному закладі Косівського ліцею імені І.Пелипейка.

Також депутати обговорили питання бюджету та фінансів, а саме: затвердили звіт начальника фінансового управління райдержадміністрації Світлани Козак про виконання районного бюджету за 6 місяців 2020 року, про виконання районного бюджету за 9 місяців 2020 року та проголосували за внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.

Обговорили та внесли зміни та доповнення до Програми підтримки повноважень виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у Косівському районі на 2016-2020 роки, а також розглянуто питання про виділення коштів з резервного фонду районного бюджету.

Обговорено ряд питань комунальної власності, зокрема:

 • Про затвердження Переліків Першого та Другого типів об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Косівського району.
 • Про затвердження Переліків Першого та Другого типу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Косівського району,щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду. По даних питаннях депутатами прийнято відповідні рішення.

Затвердили депутати на пленарному засіданні питання комунального некомерційного підприємства “Косівська центральна районна лікарня” Косівської районної ради Івано-Франківської області та питання комунального некомерційного підприємства “Кутська міська лікарня” Косівської районної ради Івано-Франківської області, а саме:

 • Про звіт про виконання фінансового плану КНП «Косівська центральнарайонна лікарня» Косівської районної ради Івано-Франківської області по первинній медичній допомозі за ІІ квартал 2020 року.
 • Про звіт про виконання фінансового плану КНП «Косівська центральна районна лікарня» Косівської районної ради Івано-Франківської області по вторинній медичній допомозі за ІІ квартал 2020 року.
 • Про затвердження фінансового плану із змінами на 2020 рік КНП «Косівська центральна районна лікарня» Косівської районної ради Івано-Франківської області по первинній та вторинній медичній допомозі.
 • Про звіт про виконання фінансового плану КНП «Кутська міська лікарня» Косівської районної ради Івано-Франківської області по первинній медичній допомозі за ІІ квартал 2020 року.
 • Про звіт про виконання фінансового плану КНП «Кутська міська лікарня» Косівської районної ради Івано-Франківської області по вторинній медичній допомозі за ІІ квартал 2020 року.
 • Про затвердження фінансового плану із змінами на 2020 рік КНП «Кутська міська лікарня» Косівської районної ради Івано-Франківської області по первинній та вторинній медичній допомозі.

На першому пленарному засіданні двадцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання депутати із запланованих питань порядку денного прийняли відповідні рішення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.