На Косівщині відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня захисника України

14 жовтня – важлива дата. Вона поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День утворення Української Повстанської Армії, а віднедавна й День захисника України.

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком справжніх чоловіків. Сьогодні ж це свято асоціюється із сучасними героями України – учасниками теперішньої війни за нашу Незалежність.

З нагоди відзначення цих славетних свят на Косівщині відбулися урочисті заходи, які розпочалися з панахиди за загиблими у всі часи захисниками України та покладанням квітів до пам’ятника Борцям за волю України Косівщини, а продовжилися вже у районному будинку культури святковим концертом «За честь, за славу, за народ». Цього дня зі сцени звучало чимало пісень про мужність, відвагу та любов до рідної України у виконанні солістів, вокальних гуртів, ансамблів районного будинку культури.

З вітальними словами до учасників заходу звернулись голова районної ради Павло Ванджурак, голова райдержадміністрації Петро Іванишин, заступник голови районного проводу Братства УПА Дмитро Гладун, заступник голови обласної спілки учасників АТО Володимир Зузяк, військовий комісар Косівського районного військового комісаріату Юрій Голуб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.