Прес-випуск до Дня автомобіліста та дорожника

Головне управління статистики в області інформує.

Автотранспортними засобами здійснюється понад 60% загальних обсягів вантажних та 80% пасажирських перевезень в області.

У 2019 році обсяги автомобільних вантажних перевезень склали 14,1 млн.т вантажів, що на 12,5% більше обсягів попереднього року. Пасажирським автомобільним транспортом надано послуги понад 64 млн. пасажирів, з яких 5,3 млн. перевезено у міжміському, 19,8 млн. – у приміському, 39,3 млн. – у внутрішньоміському сполученні. За обсягами виконаного вантажо- та пасажирообігу Івано-Франківщина посіла серед регіонів України 9 та 11 місце відповідно.

Упродовж січня–вересня 2020 року автомобільним транспортом підприємств та фізичних осіб-підприємців області замовникам доставлено 6,3 млн.т вантажів що на 27,4% більше, ніж за відповідний період попереднього року, та виконано автотранспортну роботу в обсязі 797,7 млн.ткм. Послугами автотранспортних перевізників скористалися 27,7 млн. пасажирів, обсяг пасажирообігу склав 426,3 млн.пас.км.

Мережа автомобільних доріг загального користування області становить 4,1 тис.км доріг з твердим покриттям, що у розрахунку на 1000 квадратних кілометрів території складає 296 км. За типами покриття доріг в області переважає чорне шосе і чорні гравійні дороги (понад 53% від загальної протяжності доріг) та дороги з асфальтобетонним покриттям (20%). Найбільш наближеними до європейських стандартів є автомобільні дороги загальнодержавного значення I та II категорій, частка яких становить понад 11% від загальної протяжності доріг в області (в цілому в Україні – 10%).

Довідково: День автомобіліста і дорожника згідно з Указом Президента України з 1993 року відзначається щорічно в останню неділю жовтня.
Щиро вітаємо усіх працівників галузі із професійним святом!

Довідка: тел. (0342) 53-35-17; e-mail: ifgus@ifstat.gov.ua.
Більше інформації: www.ifstat.gov.ua

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2020
При використанні інформації посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *