Звернення голови Косівської районної ради Павла Ванджурака з нагоди 76-ї річниці вигнання нацистів з України

Шановні ветерани та жителі Косівського району!

Сьогодні Україна відзначає 76-ту річницю вигнання нацистів з України – один із найзнаковіших для нашого народу днів перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Події Другої світової війни мали трагічні наслідки для кожної української родини. Мільйони людських життів забрала війна, але пам’ять про їх подвиг безсмертна. Горе, сльози, біль, нескінченні втрати … Такою світ запам’ятав війну, яка забрала мільйони невинних життів, згубивши, подекуди, цілі покоління родин.

Українці вистояли, дали відпір окупантам та вибороли право на своє майбутнє. Право на краще майбутнє для своїх дітей та онуків. Право на майбутнє для вільної європейської держави – України. Низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, а також згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять тих, завдяки кому це стало можливим. Пам’ять тих, хто самовіддано рятував рідну землю і здобув перемогу над окупантами.

У цей нелегкий для країни час подвиг ветеранів додає нам сил та наснаги у нинішній боротьбі за свободу, незалежність та суверенітет України.

Від усього серця бажаю ветеранам війни та всім жителям Косівщини міцного здоров’я, щастя, добробуту, тепла і затишку у власних родинах, миру та злагоди.

Ми шануємо і пам’ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від нацистських загарбників, і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і свободу.

Вічна пам’ять загиблим!

Слава Україні!
Героям Слава!

З повагою
Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *