Звернення голови районної ради з нагоди Дня проголошення Західно-Української Народної Республіки

1 листопада 102-річниця знаменної події в історії національного державотворення – проголошення Західноукраїнської Народної Республіки. Події листопада 1918–го року стали символом невмирущої ідеї та виявом високого патріотизму і безмежної любові до своєї Батьківщини, де українці вкотре показали щире прагнення жити у вільній демократичній суверенній державі.

Шановні краяни!

Українці зуміли підняти національний дух та засвідчити свою високу національну ідейність, яка через століття передалися нашому теперішньому поколінню незламних борців за волю України. Саме сила національного духу та єдність у визначальні історичні моменти допомагали здолати всі труднощі на шляху розбудови і зміцнення української державності.

Цього дня в нас є ще одна нагода зазирнути до сторінок історії та згадати про звитягу Героїв України, які славетними звершеннями здобували й відстоювали свободу і волю українського народу.

Відзначаючи ті буремні події, ми передусім віддаємо шану подвигу українців, які засвідчили незламність духу, самовідданість у боротьбі за національну державність.

Соборність, здобута кров’ю мільйонів патріотів та незалежність, яку нині боронять від агресора українські воїни, є нашими священними надбаннями!

Пам’ятаймо незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності України.

Нехай Їхні подвиги завжди залишаються для нас святим дороговказом, додають впевненості завтрашньому дні, а наші серця наповняються непохитною вірою в перемогу у боротьбі за утвердження Української Незалежної Самостійної Соборної Держави.

З повагою
Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *