Вітання голови Косівської районної ради Павла Ванджурака з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва і Дня української писемності та мови

9 листопада разом із Днем української писемності та мови в нашій державі відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята — Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Символічно, що День працівників культури та майстрів народного мистецтва свято поєднується з Днем української писемності та мови.

Мова і культура – це те, що перетворює групу людей у націю, ідентифікує зі своїм корінням, виховує громадянина.

Споконвіку пісня й танок, музика й слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті, які живили і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Культурні надбання сприяли існуванню української нації у її важкі історичні моменти, підтримували дух народу та є невід’ємною частиною державної незалежності України.

Завдяки вам, шановні працівники будинків культури та клубів, керівники народних творчих колективів, актори, майстри народного мистецтва, фахівці музейної та бібліотечної справи, мистецької освіти, культурне життя Косівщини з кожним роком стає більш яскравим і змістовним – ваш творчий внесок у розвиток національної культури заслуговує на слова щирої вдячності!

Вітаючи зі святом, бажаю усім працівникам культури і майстрам народного мистецтва міцного здоров’я, родинного тепла і затишку, невичерпної наснаги, мистецьких злетів і реалізації творчих проєктів під мирним небом незалежної України!

З повагою
Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *