16 листопада в Україні відзначають День працівників радіо, телебачення та зв’язку

Свято встановлено на підтримку ініціативи працівників радіо, телебачення та галузей зв’язку України згідно з Указом Президента України «Про День працівників радіо, телебачення та зв’язку» від 11 листопада 1994 року.

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята. Це свято об’єднує людей, пов’язаних з телерадіоінформаційною сферою: журналістів, редакторів, видавців, операторів та культурних діячів – всіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян — право на отримання інформації.

Завдяки оперативній та якісній роботі творчих і технічних працівників жителі нашого краю та мільйони українців оперативно дізнаються новини зі всього світу, в будь-який час та в будь-якому місці мають доступ до інформації, слухають радіо, дивляться телевізор, користуються мобільними телефонами, спілкуються з друзями в Інтернеті. І дійсно ви даруєте людям радість спілкування!

В епоху глобальних інформаційних обмінів, прискорених соціальних, економічних, культурних процесів праця фахівців радіо, телебачення, інтернет-ресурсів – має вирішальне значення для формування повноцінного інформаційного поля суспільства.

У цей святковий день щиро вітаю усіх працівників радіо, телебачення та зв’язку зі святом і бажаю успіхів та професійного зросту, міцного здоров’я невичерпної енергії, творчих ідей та втілення їх у життя.

З повагою
Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.