28 листопада — День пам’яті жертв Голодоморів

Шановні краяни!

В останню субботу листопада ми разом із українцями всього світу вшануємо пам’ять жертв голодоморів: геноциду Українського народу 1932–1933 років, голодоморів 1921–1922, 1946–1947 років в Україні.

Голодомор – сумна і страшна сторінка української історії. Цей день – спільний біль, обов’язок пам’ятати, берегти пам’ять про загиблих у ті голодні часи.

Сумні спогади про трагічні сторінки історії щемливо торкаються сердець кожного з нас. Сьогодні, нажаль, ми не можемо повернути час назад та виправити ті лихі події далеких 1932–1933 років. Це пам’ять та скорбота за мільйонами знищених штучним голодом наших земляків. Геноцид став трагедією нашого народу, причиною ув’язнення багатьох українців.

Традиційно цього дня у Загальнонаціональній хвилині мовчання Україна схилить голови в жалобі за мільйонами людей, життя яких у мирний час обірвала голодна смерть та розпочнеться Всеукраїнська акція «Запали свічку». Тож в ці скорботні листопадові дні згадаймо загиблих українців та запалімо свічку пам’яті на своєму підвіконні. Вшануймо пам’ять мільйонів синів і доньок України, мільйонів невинних людей — наших земляків, без жалю винищених Голодомором!

Вічна пам’ять загиблим і вічна слава Україні!

З повагою
Голова Косівської районної ради Зеновій Томащук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *