Відбулося друге пленарне засідання першої сесії Косівської районної ради VIII скликання

У четвер, 3 грудня 2020 року, відбулося друге пленарне засідання першої сесії районної ради VIII демократичного скликання, яке провів голова Косівської районної ради Зеновій Томащук.

На сесію прибуло 37 депутатів із 38. У роботі сесії взяв участь голова Косівської районної державної адміністрації Петро Іванишин, заступник директора КНП «Косівська ЦРЛ» Світлана Томенко, представники засобів масової інформації.

Відповідно до порядку денного на другому пленарному засіданні першої сесії, розглянули питання щодо утворення постійних депутатських комісій та обрання їх складу, питання про обрання заступника голови районної ради, визначення умов оплати праці, а також питання про приведення у відповідність до вимог законодавства державної реєстрації Косівської районної ради.

В ході сесійного засідання депутати нового скликання розглянули пропозиції щодо персонального складу постійних депутатських комісій та затвердили голів фракцій та голів депутатських комісій.

В районній раді утворено вісім постійних комісій: – з питань бюджету і фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій (голова комісії — Василь Цимбалюк); з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту (голова комісії — Іван Слижук); з питань законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, депутатської та інформаційної діяльності ( голова комісії — Володимир Кавацюк); з питань освіти та молодіжної політики(голова комісії — Галина Грималюк); з питань культури, духовності , туризму та спорту (голова комісії — Тетяна Даниляк); з питань охорони навколишнього середовища та природокористування (голова комісії — Ярослав Пасічний); з питань комунальної власності, підприємництва, земельних відносин, агропромислового розвитку та регуляторної діяльності (голова комісії — Ганна Думітрак); з питань будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства (голова комісії — Михайло Шатрук).

На сесії депутатами одностайно підтримано рішення щодо приведення у відповідність до вимог законодавства державної реєстрації Косівської районної ради з урахуванням його нової назви — Косівська районна рада Івано-Франківської області. До цього часу назва була Косівська районна рада без зазначення області.

Також в районній раді створено 8 депутатських фракції політичних партій : “За майбутнє”; “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”; “Європейської Солідарності”; “Слуга народу”; “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”; “Платформа громад”, “Народний Рух України” УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка.

Крім того, на сесії депутатами районної ради розглянуто й проголосовано питання, що стосувалось внесення змін та доповненнь до Комплексної програми “Здоров’я населення Прикарпаття 2013–2020 роки”.

Відповідно до порядку денного не прийнято рішення з питання про обрання заступника голови районної ради. Депутатами районної ради нового скликання прийнято рішення зібратись у четвер, 10 грудня 2020 року о 10 годині на III пленарне засідання першої сесії восьмого демократичного скликання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *