Вітання голови районної ради Зеновія Томащука з нагоди Міжнародного дня волонтера

Шановні волонтери! Прийміть найтепліші вітання з нагоди Міжнародного дня волонтера!

5 грудня весь світ відзначає Міжнародний день волонтера, тих, хто за покликом серця,  за своїм моральним обов’язком йде на допомогу іншим.

В Україні, як і в усьому світі, волонтерський рух займає особливе місце, який об’єднав людей різного віку, професії і соціального статусу , адже волонтери – це керівники приватних підприємств, державні службовці, вчителі, пенсіонери і багато інших, які за покликом серця допомагають людям, присвячують свій талант, час, енергію для допомоги іншим, не чекаючи подяк та винагород.

Саме завдяки волонтерам і їх роботі сотні тисяч українців, які вимушені були покинути свої домівки, забезпечені тим, без чого не обійтися в повсякденному житті, а українська армія отримала потужну підтримку, необхідну для захисту територіальної цілісності і незалежності нашої держави.

Дуже приємно, що жителі Косівського району не залишаються осторонь проблем нашої держави. Ви витрачаєте вільні хвилини на те, щоб допомогти, завдяки Вашій підтримці, у зоні Операції Об’єднаних Сил воює не тільки зброя – воює український дух, який неможливо здолати!

Прийміть щирі вітання зі святом і слова подяки за вашу безкорисливу працю на благо процвітання добра і миру на землі, за щиру допомогу тим, хто її потребує.

Бажаю, оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру!

З повагою
Голова Косівської районної ради Зеновій Томащук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *