5 грудня — День працівників статистики в Україні

5 грудня в Україні відзначається День працівників статистики — професійне свято, встановлене Указом Президента від 02.12.2002 №1120/2002.

Органи статистики відповідно до Закону України «Про державну статистику» здійснюють державну статистичну діяльність, направлену на збір і обробку «статистичної інформації щодо масових економічних, соціальних, демографічних, екологічних явищ і процесів, що відбуваються в Україні та її регіонах».

Офіційна статистика забезпечує моніторинг багатьох галузей економіки, зокрема промисловості, сільського господарства, інвестицій та будівництва, зовнішньоекономічної діяльності, торгівлі, ринку праці, соціального забезпечення, освіти та охорони здоров’я, охорони навколишнього середовища, демографічної ситуації тощо.

Серед пріоритетів статистичної галузі є повне і своєчасне задоволення потреб користувачів статистичної інформації.

Від оперативного та об’єктивного відображення соціально-економічних процесів засобами статистичної інформації залежить подальший розвиток ринкових засад господарювання, побудова відкритого громадянського суспільства.

З нагоди професійного свята, бажаю всім працівникам статистики міцного здоров’я, щастя, радості, достатку, невичерпної енергії та наснаги у праці, задоволення власними професійними досягненнями. Усіляких гараздів Вам, Вашим рідним і близьким, успіхів у всіх починаннях на благо України!

Голова Косівської районної ради Зеновій Томащук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.