Індекс споживчих цін у листопаді 2020 року

Головне управління статистики в Івано-Франківській області повідомляє. За даними Державної служби статистики, інфляція на споживчому ринку в листопаді 2020р. порівняно із жовтнем 2020р. в Україні (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях) становила 1,3%, з початку року – 4,1%, в області – 0,8% та 4,8% відповідно.

У листопаді 2020р. приріст споживчих цін на 1,9–0,8% зафіксовано в усіх регіонах України.

На споживчому ринку області в листопаді п.р. у порівнянні з жовтнем п.р. ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 0,8%. Найбільше (на 11,9%–5,5%) подорожчали цукор, яйця та овочі. На 3,5–1,6% зросли ціни на соняшникову олію, рис, продукти переробки зернових, хліб. Водночас на 5,4–0,7% подешевшали фрукти, безалкогольні напої, молоко, свинина, масло, сир і м’який сир (творог).

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби знизились на 0,4%, що пов’язано з акційними знижками на алкогольні напої на 1,8%. Разом з тим на 1,2% подорожчали тютюнові вироби.
Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 9,1% відбулося в основному за рахунок підвищення цін на природний газ на 25,1%.

Ціни на транспорт зросли на 0,6% в першу чергу за рахунок подорожчання палива та мастил – на 2,3%.

Довідка: тел. (0342) 53-39-01; e-mail: ifgus@ifstat.gov.ua.
Більше інформації: http://www.ifstat.gov.ua/EX_IN/EX-CINY_TAR.HTM (Статистична інформація/Економічна статистика/Ціни)

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2020
При використанні інформації, посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *