Відбулася друга сесія Косівської районної ради восьмого скликання

Сьогодні, 17 грудня 2020 року, в приміщенні сесійного залу під головуванням голови районної ради Зеновія Томащука та за участі голови районної державної адміністрації Петра Іванишина відбулося засідання другої сесії районної ради VIII скликання. На сесію прибули та зареєструвалися 34 із 38 депутатів.

У роботі сесії взяли участь депутати обласної ради: Оксана Мельниченко та Микола Мединський, заступник голови районної ради Тарас Фенчук, заступник голови районної державної адміністрації Назарій Бойчук, керівники установ, підприємств, організацій та правоохоронних органів району, працівники виконавчого апарату районної ради, духовенство та представники засобів масової інформації.

На початку пленарного засідання депутати та запрошені хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв України, які віддали свої життя за незалежність та територіальну цілісність України на Сході нашої держави.

Перед розглядом питань порядку денного голова районної ради Зеновій Томащук привітав із професійним святом працівників державної виконавчої служби району і побажав творчої наснаги, міцного здоров’я та подальших професійних звершень.

Згодом депутати перейшли до розгляду питань порядку денного чергової сесії, які були попередньо опрацьовані на засіданнях постійних комісій районної ради.

Після затвердження порядку денного депутати першочергово утворили президію Косівської районної ради та затвердили Положення про президію Косівської районної ради восьмого скликання.

Депутати районної ради розглянули та прийняли рішення з питань:

 • Про Положення про постійні комісії районної ради VIII скликання.
 • Про Регламент роботи районної ради VIII скликання.
 • Про план роботи районної ради на І півріччя 2021 року.
 • Про внесення змін до списку присяжних Косівського районного суду Івано-Франківської області.

Депутати також заслухали інформацію начальника фінансового управління районної державної адміністрації Світлани Козак про внесення змін до районного бюджету на 2021 рік та проголосували за районний фінансовий документ на 2021 рік.

На сесії прийнято рішення про виділення коштів з резервного фонду районного бюджету та затверджено структуру та чисельність виконавчого апарату районної ради у новій редакції.

Впродовж роботи сесії районної ради обговорено питання що стосуються медичної галузі КНП “Косівська центральна районна лікарня ” та КНП “Кутська міська лікарня”:

 • Про звіт про виконання фінансового плану КНП “Косівська центральна районна лікарня” Косівської районної ради Івано-Франківської області по первинній та вторинній медичній допомозі за ІІІ квартал 2020 року;
 • Про внесення змін до фінансового плану КНП “Косівська центральна районна лікарня” Косівської районної ради Івано-Франківської області по первинній та вторинній медичній допомозі на 2020 рік;
 • Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства “Косівська центральна районна лікарня” Косівської районної ради Івано-Франківської області по первинній та вторинній медичній допомозі на 2021 рік;
 • Про звіт про виконання фінансового плану КНП “Кутська міська лікарня” Косівської районної ради Івано-Франківської області по вторинно-амбулаторній медично спеціалізованій допомозі, по стаціонарно-вторинній медично санітарній допомозі та по первинній медичній допомозі, що фінансується з Національної служби здоров’я України за ІІІ квартал 2020 року;
 • Про внесення змін до фінансового плану КНП “Кутська міська лікарня” Косівської районної ради Івано-Франківської області для стаціонарно-вторинної медично-санітарної допомоги та вторинно-амбулаторної, медичної спеціалізованої допомоги, що фінансується з Національної служби здоров’я України на доплату( COVID-19) по 33 Пакету медичних послуг на ІV квартал 2020 року;
 • Про внесення змін до фінансового плану КНП “Кутська міська лікарня” Косівської районної ради Івано-Франківської області по вторинно-амбулаторній медично спеціалізованій допомозі, по стаціонарно-вторинній медично санітарній допомозі та по первинній медичній допомозі, що фінансується з Національної служби здоров’я України за ІІІ – ІV квартал 2020 року;
 • Про затвердження фінансового плану КНП “Кутська міська лікарня” Косівської районної ради Івано-Франківської області по вторинно-амбулаторній медично спеціалізованій допомозі,по стаціонарно-вторинній медично санітарній допомозі та по первинній медичній допомозі, що фінансується з Національної служби охорони здоров’я України на 2021 рік.

Крім того, на сесії районної ради депутати розглянули ряд комунальних питань:

 • Про внесення доповнення до додатку №2 рішення Косівської районної ради від 15 березня 2012 року №251-11/2012 «Про уточнення переліку майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району».
 • Про закріплення на праві оперативного управління майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Косівського району.
 • Про порядок та норматив відрахування частини прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств, що вилучається до районного бюджету у 2021 році.
 • Про передачу установ до об’єднаних територіальних громад Косівського району.

Впродовж роботи другої сесії районної ради розглянуто ряд районних програм:

 • Про Програму забезпечення діяльності управління господарського забезпечення, реконструкції та розвитку Косівської районної ради на 2021 рік.
 • Про Комплексну программу профілактики злочинності та зміцнення правопорядку на території Косівського району на 2021-2025 роки.
 • Про Програму розвитку комунальної установи «Трудовий архів Косівського району» на 2021 рік.

Насамкінець, на засіданні одностайно депутатами було підтримано звернення до Народних депутатів України та депутатів Івано-Франківської обласної ради щодо вирішення питання виділення коштів для страхування медичних працівників комунального некомерційного підприємства «Косів ЦРЛ», які працюють в умовах пандемії, спричиненої COVID-19.

На пленарному засіданні розглянуто всі питання порядку денного з яких прийнято відповідні рішення.

Усі результати поіменного голосування депутатів з усіх розглянутих рішень на II-й сесії розміщені на офіційному веб-сайті Косівської районної ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *