Косівські рятувальники отримали новий спеціальний аварійно-рятувальний автомобіль

У середу, 23 грудня 2020 року Косівське районне відділення УДСНС в Івано-Франківській області отримало новий спеціальний аварійно-рятувальний автомобіль Ford Ranger.

Спеціально аварійна-рятувальна машина, легкового типу на базі шасі Ford Ranger призначена для проведення першочергових аварійно-рятувальних робіт у випадку надзвичайних ситуацій.

У заході взяли участь: голова Косівської районної ради Зеновій Томащук, голова Косівської райдержадміністрації Петро Іванишин, начальник Косівського районного відділу Управління ДС НС в Івано-Франківській області Василь Ковалюк та рятувальники району.

Спеціально- аварійно-рятувальний автомобіль Ford Ranger оснащений новітнім сучасним гідравлічним та пневматичним аварійно-рятувальним обладнанням, а також первинними засобами пожежогасіння, системами стабілізації пошкоджених транспортних засобів, аварійно-сигнальними ліхтарями, допоміжним обладнанням, яке призначене для оперативного реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *