Відбулася третя позачергова сесія Косівської районної ради восьмого скликання

Сьогодні, 30 грудня 2020 року, в сесійній залі відбулася III позачергова сесія Косівської районної ради VIII скликання під головуванням голови районної ради Зеновія Томащука.
На пленарне засідання із 38 районних обранців прибули та зареєструвались 27.

В роботі позачергової сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Петро Іванишин, заступник голови районної ради Тарас Фенчук, працівники виконавчого апарату районної ради та представники засобів масової інформації району.

Отець Ростислав Близнюк благословив роботу пленарного засідання молитвою. Депутатський корпус та всі присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять загиблих героїв України, які відстоювали цілісність та незалежність нашої держави.

На порядок денний були винесені наступні питання:

  • Про передачу нежитлової будівлі із спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у власність Косівської територіальної громади;
  • Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік;
  • Про внесення змін до складу постійної комісії районної ради з питань освіти та молодіжної політики;
  • Про припинення юридичної особи комунальної установи Центр професійного розвитку педагогічних працівників Косівської районної ради Івано-Франківської області шляхом ліквідації;
  • Про депутатські запити та запитання.

До порядку денного засідання депутатами було внесено два звернення:

  • Звернення щодо сприяння у придбанні спеціалізованої санітарної машини екстреної медичної допомоги і Кутському відділенню швидкої медичної допомоги комунального закладу «Івано-Франківський обласний центр ЕМД та медицини катастроф»;
  • Звернення щодо недопущення підвищення ціни на газ та тарифів за розподіл (доставку) природного газу для газорозподільних компаній і недопущення підвищення тарифів на електроенергію.

Проголосувавши за порядок денний позачергової сесії в цілому депутати розпочали роботу. Попередньо питання, що вносились до порядку денного позачергової третьої сесії районної ради, розглядались на засіданнях профільних комісій та президії районної ради.

Одностайно депутати підтримали проект рішення щодо передачу нежитлової будівлі із спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у власність Косівської територіальної громади.

Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік депутатів проінформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Козак.

В ході роботи сесії обговорено та проголосовано питання про внесення змін до складу постійної комісії районної ради з питань освіти та молодіжної політики та про припинення юридичної особи комунальної установи Центр професійного розвитку педагогічних працівників Косівської районної ради Івано-Франківської області шляхом ліквідації;

Також депутатами було прийнято рішення, яким підтримано звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) та Антимонопольного комітету щодо недопущення підвищення ціни на газ та тарифів за розподіл (доставку) природного газу для газорозподільних компаній і недопущення підвищення тарифів на електроенергію.

До депутатів Івано-Франківської обласної ради підтримано звернення щодо сприяння у придбанні спеціалізованої санітарної машини екстреної медичної допомоги Кутському відділенню швидкої медичної допомоги комунального закладу «Івано-Франківський обласний центр ЕМД та медицини катастроф».

В результаті своєї роботи депутати місцевого представницького органу з усіх питань порядку денного сесії прийняли відповідні рішення з внесеними змінами та доповненнями.

Підвівши підсумки, голова Косівської районної ради Зеновій Томащук подякував всім за плідну, конструктивну роботу та привітав районних обранців з прийдешніми святами Новим 2021 роком та Різдвом Христовим і побажав міцного здоров’я, миру й благополуччя та втілення у життя усіх планів і задумів.

На завершення позачергової сесії районної ради всі присутні виконали Гімн України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *