1 січня — 112 років від дня народження Степана Андрійовича Бандери

У п’ятницю, 1 січня 2021 року відзначається 112-річниця з дня народження одного з найвідоміших українських діячів, ідеолога і теоретика українського націоналістичного руху XX століття та голови проводу Організації українських націоналістів Степана Бандери.

Степан Бандера – герой ХХ століття, людина-легенда, найвидатніша особа всієї історії України. Саме Бандера врятував честь України в ХХ-му столітті і зумів організувати народ на відчайдушну боротьбу проти сатанинського комунізму, фашизму і шовінізму. Це змагання було настільки героїчним, що стало неперевершеним в історії людства.

Бандера підніс український націоналізм любові до найвищої жертовності. Він був людиною – це найперше. Видатною людиною за своєю фанатичною вірою у справу, за яку віддав своє життя, за своєю мужністю, силою волі, організаційними здібностями, енергією, несхитністю.

В історії українського народу Степан Бандера є найяскравішим символом прагнення до української державної самостійності.

Довідково: Степан Андрійович Бандера народився 1 січня 1909, в селі Старий Угринів, нині Калуського району, Івано-Франківська область, Україна — помер 15 жовтня 1959, Мюнхен, Баварія, ФРН. Він український політичний діяч, один із чільних ідеологів і теоретиків українського націоналістичного руху XX століття, після розколу Організації українських націоналістів — голова Проводу ОУН-Б.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *