Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров`я, материнства, дитинства та соціального захисту

В ході підготовки до чергової IV сесії районної ради восьмого скликання, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров`я , материнства, дитинства та соціального захисту.

У роботі депутатської комісії взяли участь: голова районної ради Зеновій Томащук, заступник голови районної ради Тарас Фенчук, голова постійної комісії Іван Слижук, Дмитро Бейсюк – заступник голови комісії, члени комісії — Василь Глушко та Михайло Копчук, директор комунального некомерційного підприємства «Косівська центральна районна лікарня» Дмитро Микитюк, в.о. директора комунального некомерційного підприємства “Косівський фтизіопульмонологічний диспансер” Роман Сем’янів.

На засіданні комісії депутати розглянули та обговорили питання, що виносяться на розгляд сесії, а саме:

  • про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства “Косівський фтизіопульмонологічний диспансер” Косівської районної ради Івано-Франківської області на 2021 рік;
  • про звіт про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства “Косівська центральна районна лікарня” Косівської районної ради Івано-Франківської області за четвертий квартал 2020 рік.

Обговорено та погоджено членами профільної комісії Районну цільову програму розвитку та фінансової підтримки КНП “Косівська ЦРЛ” на 2021-2025 роки.

В результаті обговорення членами постійної комісії було прийнято рішення та рекомендовано винести відповідні питання на розгляд чергової IVсесії районної ради восьмого скликання , яка відбудеться 28 січня 2021 року о 10 годині в сесійній залі адмінприміщення Косівської районної ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *