Керівництво району та депутатський корпус Косівської районної ради привітали майданівця-волонтера Дмитра Малковича з днем народження

У вівторок, 26 січня 2021 року відбулося засідання президії районної ради, на якому  голови постійних комісій та керівники депутатських фракцій вирішили ініціювати на черговій сесії зібрання благодійних коштів на лікування нашого земляка – учасника Революції Гідності Дмитра Малковича.

Довідково. Дмитро Малкович – учасник Революції Гідності, який мужньо відстоював Майдан, і як наслідок втратив ногу. На майдані на Грушевського у нього під ногами вибухнула граната. Багато років Дмитро Малкович на милицях допомагав іншим та не здавався, долучаючись з волонтерською допомогою до воїнів на Схід. Через роки Дмитра Малковича з Березова повернулася біда, відібравши можливість пересуватися, в результаті найжорстокіше випробування, знову операція – ампутація другої ноги.

28 січня 2021 року на початку пленарного засідання весь депутатський корпус районної ради підтримали ініціативу та організували благодійну скриньку на лікування волонтера – майданівця, з 32 Гуцульської сотні Дмитра Малковича.

До благодійної допомоги Дмитру Малковичу приєднались голова Косівської районної ради Зеновій Томащук, заступник голови Косівської районної ради Тарас Фенчук, депутати районної ради восьмого скликання, депутат обласної ради Оксана Мельниченко, голова Косівської районної державної адміністрації Петро Іванишин, а також керівники структурних підрозділів та відділів райдержадміністрації, керівники установ, підприємств та організацій присутні на сесії районної ради.

Долучились до благодійних намірів народних обранців та всіх присутніх на пленарному засіданні учасники Косівського ансамблю бандуристок «Сонячна струна», які виконали різдвяні колядки, бажаючи всім міцного здоров’я, щастя, миру й добра.

Після завершення роботи чергової сесії, 28 січня 2021 року, керівництво району: голова Косівської районної ради Зеновій Томащук та його заступник Тарас Фенчук, депутат районної ради Ганна Думітрак, депутат районної ради Марія Сусак, депутат районної ради Василь Петращук, голова Косівської районної державної адміністрації Петро Іванишин привітали з днем народження активного волонтера Дмитра Малковича висловлюючи підтримку Герою сьогодення та передали матеріальну грошову допомогу на лікування.

Керівництво району побажали Дмитру Малковичу здоров’я, добробуту, витримки, сил і мужності та передали щирі вітання та побажання від імені депутатського корпусу районної ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *