29 січня у Косові вшанували пам’ять Героїв Крут

29 січня вшановують пам’ять Героїв Крут в Україні. У цей день, у 1918 році відбувся бій між 4-тисячною більшовицькою армією Михайла Муравйова та 300 київськими студентами, гімназистами й курсантами, які загинули, захищаючи підступи до Києва. Ця трагічна й водночас знакова подія, яка відбулася 103 роки тому, стала важливою сторінкою в історії боротьби за українську державність.

Сьогодні, 29 січня 2021 року у місті Косові біля пам’ятника «Борцям зо волю України» вшанувати пам’ять молодих патріотів, що віддали своє життя за Україну у Битві під Крутами зібрались представники районної влади, духовенства та засобів масової інформації.

З нагоди дня пам’яті Героїв Крут голова Косівської районної ради Зеновій Томащук, заступник голови Косівської районної ради Тарас Фенчук, голова Косівської райдержадміністрації Петро Іванишин та голова Косівської територіальної громади Юрій Плосконос поклали квіти до пам’ятного знаку.

Під час заходу представники духовенства відслужили панахиду за загиблими в бою під Крутами та на знак вшанування пам’яті полеглих українських патріотів було запалено пам’ятні свічки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *