Вітання голови районної ради з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні ветерани війни в Афганістані, воїни – інтернаціоналісти, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-а річниця виведення військ з Афганістану.

Афганська війна стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей – тих, хто знаходився на Афганській землі, і тих, хто безмежно довгими й тривожними днями і ночами чекав вдома повернення своїх рідних.

Сьогодні, у чергову річницю тієї незабутньої події, ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів – афганців і їхніх побратимів, які пройшли вогняні точки бойових дій в Республіці Афганістан та на території інших держав.

Ми низько схиляємо голови перед нашими земляками – солдатами і офіцерами, перед тими, хто пролив свою кров заради забезпечення миру і бережемо вічну пам’ять про загиблих, яким не судилося повернутися додому.

У цей пам’ятний день бажаю, всім ветеранам війни в Афганістані, воїнам-інтернаціоналістам міцного здоров’я, щастя й миру, успіхів у праці та добробуту в родинах.

Слава Україні!
Героям Слава!

З повагою
Голова Косівської районної ради Зеновій Томащук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.