20 лютого — День пам’яті Героїв Небесної Сотні

«Сотня історій, сотня людських життів, сотня нових зірок на українському небосхилі, сотня героїв! Ще не скоро висохнуть сльози матерів, які втратили своїх Героїв. Оплакує Героїв Небесної сотні вся українська спільнота…Ми повинні завжди пам’ятати про цих мужніх людей, які не боялись померти за Україну…
Ми не забули! Ми пам’ятаємо!»

Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні на вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасників Революції гідності. Революція Гідності стала переломним моментом в новітній історії нашої держави.

Указом Президента України № 69/2015 на підтримку ініціатив громадськості та з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, вставлено в Україні День Героїв Небесної Сотні, який відзначається щорічно 20 лютого.

«Небесною Сотнею» називають загиблих учасників Революції Гідності. Герої Небесної Сотні – уособлення людської, громадянської та національної відваги й самовідданості.

Сьогодні українське суспільство віддає належну шану громадянському подвигу, вшановуючи патріотизм і мужність людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси нашої держави пожертвувавши найціннішим заради майбутнього прийдешніх поколінь

Пам’ятаймо подвиг Героїв Небесної Сотні, які віддали життя за вільне наше майбутнє, за волю України! Герої не вмирають, поки живе пам’ять про них.

Слава Україні!
Героям Слава!

Голова Косівської районної ради Зеновій Томащук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.