Івано-Франківська обласна рада оголосила щорічні конкурси «Громада кращого довкілля», «Краща спортивна громада» та «Краща етнокультурна громада»

У відповідності до розпорядження Івано-Франківської обласної ради №230-р від 30.03.2021 р. оголошено десяті обласні конкурси “Громада кращого довкілля”, “Краща спортивна громада”, “Краща етнокультурна громада” та затверджено вимоги до учасників відповідних обласних конкурсів. Організацію першого (районного) етапу вищезазначених щорічних обласних конкурсів забезпечують районні ради.

Звертаємо увагу на те, що конкурси “Громада кращого довкілля”, “Краща спортивна громада”, “Краща етнокультурна громада” — це підсумки спільної роботи територіальної громади (місцевої ради, її керівництва, жителів) у визначеній сфері (благоустрій, спорт, культура) за період з 01 вересня 2020 року по 31 серпня 2021 року.

З більш детальною інформацією можна ознайомитись на сайті обласної ради.

Таким чином, просимо сільські, селищні та міську ради ОТГ готувати і подавати пакет необхідних документів до 31 серпня 2021 року у виконавчий апарат Косівської районної ради.

Переможцям обласних конкурсів “Громада кращого довкілля” і “Краща спортивна громада” Івано-Франківська обласна рада встановила винагороду за рахунок коштів обласного бюджету в таких обсягах:

  • за перше місце – 200,0 тис. грн.;
  • за друге місце – 150,0 тис. грн.;
  • за третє місце – 100,0 тис. грн.

Переможцям обласного конкурсу “Краща етнокультурна громада”, відповідно до етнокультурних регіонів, встановлено винагороду за рахунок коштів обласного бюджету в сумі 200,0 тис.грн. кожному.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.