Відбулось засідання президії районної ради восьмого скликання

Сьогодні, 21 квітня 2021 року, відбулось засідання президії районної ради, яке провів голова Косівської районної ради Зеновій Томащук.

Голови постійних комісій, керівники депутатських фракцій розглянули питання, які планується внести до порядку денного пленарного засідання. Серед найважливіших питань – затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2020 рік та внесення змін до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2021 рік».

До порядку денного включено основні питання матеріалів шостої сесії районної ради, а також узагальнені зміни і доповнення до проєктів рішень, запропоновані постійними комісіями районної ради.

На розгляд депутатів виносяться питання комунальної власності району:

  • про перелік установ підприємств та організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Косівського району в новій редакції;
  • про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Косівського району у власність Косівської територіальної громади нерухоме майно.

Члени президії розглянули та обговорили районну цільову Програму з реалізації на території Косівського району транскордонного проєкту «Фестиваль – стала ініціатива та ефективний інструмент промоції історичної та культурної спадщини у прикордонних регіонах України та Польщі» на 2021 рік.

За результатами обговорень депутатами затверджено порядок денний шостої сесії районної ради VІІІ скликання, яка відбудеться 22 квітня 2021 року о 10 годині в сесійній залі адмінприміщення районної ради.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.