Відбулася VI сесія Косівської районної ради восьмого демократичного скликання

Сьогодні, 22 квітня 2021 року, у сесійній залі засідань адмінприміщення, відбулася чергова шоста сесія Косівської районної ради VIII скликання під керівництвом голови районної ради Зеновія Томащука.

Перед початком пленарного засідання депутатський корпус та всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв України, які віддали свої життя за незалежність та територіальну цілісність України на Сході нашої держави.

В роботі сесії взяли участь: депутат обласної ради Оксана Мельниченко, голова районної державної адміністрації Петро Іванишин, заступник голови районної ради Тарас Фенчук, заступник голови райдержадміністрації Назарій Бойчук, начальник відділення цивільно-військового співробітництва Оперативного командування «Захід» підполковник Андрій Рисюк, голова громадської організації Косівської районної управи Братства вояків УПА Петро Підлетейчук, голови місцевих рад району, керівники окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій, духовенство, представники засобів масової інформації, військові та громадськість району.

Згодом депутати перейшли до розгляду питань порядку денного чергової сесії, які були попередньо опрацьовані на засіданнях постійних комісій та погоджені президією районної ради.

Після затвердження порядку денного депутати внесли зміни до рішення районної ради № 696-25/2020 від 25.06.2020 «Про затвердження списку присяжних Косівського районного суду» з приводу цього питання доповіла Роксолана Барчук – заступниця голови постійної комісії з питань законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, депутатської та інформаційної діяльності.

Одностайно підтримали народні обранці питання комунальної власності району щодо затвердження Переліку установ, підприємств, організацій та нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району Косівського району у новій редакції та про передачу нерухомого майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Косівського району у власність Косівської територіальної громади.

Заслухано депутатами інформацію начальника фінансового управління районної державної адміністрації Світлани Козак про звіт щодо виконання районного бюджету за 2020 рік та внесення змін до районного бюджету на 2021 рік.

У ході роботи роглянуто Програму з реалізації на території Косівського району транскордонного проєкту «Фестиваль – стала ініціатива та ефективний інструмент промоції історичної та культурної спадщини у прикордонних регіонах України та Польщі» на 2021 рік, про яку коротко доповіла керівник виконавчого апарату районної ради Роксолана Барчук.

Під час роботи сесії Косівської районної ради у залі, відбулося нагородження борців за незалежність України. З почесною місією на Косівщину завітав начальник відділення цивільно-військового співробітництва Оперативного командування «Захід» підполковник Андрій Рисюк, який спільно з керівництвом району, головою районної ради Зеновієм Томащуком та головою райдержадміністрації Петром Іванишиним нагородили воїнів УПА та військових сьогодення почесними грамотами та пам’ятними дарунками від генерал-майора Збройних сил України, командувача військ Оперативного командування «Захід», Героя України Сергія Шаптала.

Всі присутні на пленарному засіданні гучними оплесками дякували захисникам, за мужність та патріотизм, захист національних інтересів України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.