На Косівщині нагородили борців за незалежність України

У четвері, 22 квітня 2021 року, на Косівщину прибув начальник відділення цивільно-військового співробітництва Оперативного командування «Захід» підполковник Андрій Рисюк з почесною місією нагородження воїнів УПА та військових сьогодення почесними грамотами та пам’ятними дарунками від генерал-майора Збройних сил України, командувача військ Оперативного командування «Захід», Героя України Сергія Шаптала.

У залі під час сесії Косівської районної ради, відбулася урочиста церемонія нагородження захисників України із Косівщини , яку провели начальник відділення цивільно-військового співробітництва Оперативного командування «Захід» підполковник Андрій Рисюк ,голова Косівської районної ради Зеновій Томащук та голова Косівської районної державної адміністрації Петро Іванишин.

Мужніх синів України нагородили за активну громадянську позицію у відстоюванні незалежності нашої держави у війні України із загарбницькою ненаситною державою.

На урочистості запросили також голову громадської організації Косівської районної управи Братства вояків УПА Петра Підлетейчука. Як свідка та учасника однієї війни тривалістю у два століття Петра Андрійовича нагородили почесною грамотою та медаллю ОК «Захід».

Такими ж відзнаками нагороджено легендарного сотенного УПА Мирослава Симчича. Через поважний вік та стан здоров’я славетного «Кривоноса»привітали у день його 98-ліття у Коломиї.

Пам’ятним дарунком від ОК «Захід» Андрій Рисюк подякував представникам влади району за патріотичну налаштованість у вихованні підростаючого покоління, всебічне сприяння у реалізації спільних заходів.

Виступаючи перед присутніми висловили слова вдячності військовим сьогодення та воякам УПА, усім українським захисникам за мужність та патріотизм, захист національних інтересів України.

Воїни сьогодення, як і весь народ України, твердо вірять, що невдовзі український прапор повернеться на окуповану частину України, що жодна сила не здатна забрати ані клаптика нашої землі.

Слава Україні! Героям Слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.