4 травня — Міжнародний день пожежників

Сьогодні, 4 травня, Україна разом з усім світом відзначає Міжнародний день пожежників.

У день професійного свята хочу привітати працівників мужньої та самовідданої професії – пожежників, які щодня, ризикуючи власним життям, рятують інших людей від вогню!

Важко переоцінити внесок пожежної служби у справу захисту життя та здоров’я громадян, збереження національного багатства і довкілля від нещадної вогняної стихії. Саме пожежникам притаманні такі якості як самовідданість, здатність за лічені секунди приймати відповідальні рішення та готовність у будь-яку мить прийти на допомогу.

Хочу висловити слова вдячності усім пожежникам, які присвятили своє життя справі боротьби з вогнем, сумлінно виконуючи свої професійні знання, за високий професіоналізм та відданість справі, які виявлені під час виконання службових обов’язків. У цей день приєднаймося до вшанування пам’яті за загиблими українськими рятувальниками під час гасіння пожежі.

Щиро бажаю усім вогнеборцям, міцного здоров’я, щастя і добра, життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння державі та народу України.

Голова Косівської районної ради Зеновій Томащук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.