Вітання голови районної ради з нагоди Міжнародного дня медичної сестри

12 травня відзначається Міжнародний день медичної сестри.

Шановні медичні сестри! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Міжнародним днем медичної сестри!

Ваше професійне свято було офіційно засновано тільки в 1971 році. День медичної сестри відзначається з моменту об’єднання сестер милосердя з 141 країни в професійну громадську організацію – міжнародну раду медичних сестер. Це своєрідна подяка медичним сестрам за щоденну роботу та визнання важливості медсестринського фаху на державному рівні.

У всі часи зосередженням милосердя були жінки, яких за особливо чуйне серце, добрі руки та велике терпіння називали сестрами. Професія медичної сестри важка, складна, відповідальна, адже у ваших руках – людські життя. Ваша відданість та професіоналізм дають людям надію, повертають віру у власні сили та впевненість у майбутньому.

Від щирого серця бажаю всьому медичному персоналу району міцного здоров’я, невичерпної енергії, завзяття та наснаги у важливій праці. Хай добро, яке Ви даруєте людям, повертається сторицею, а винагородою буде безмежна вдячність пацієнтів.

Нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією і кожна мить життя радує своєю неповторністю.

Зі святом!

З повагою
Голова Косівської районної ради Зеновій Томащук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.