ГО об’єднання пасічників «Карпатська еко пасіка» запрошує до участі у заключній конференції транскордонного проєкту

До уваги бджолярів, представників місцевих органів влади, громадських організацій, науковців з Косівщини, Івано-Франківщини та сусідніх областей Карпатського регіону!

Громадська організація  об’єднання пасічників «Карпатська еко пасіка» зарошує взяти участь у заключній конференції транскордонного проєкту PLBU.01.02.00-UA-0941/19-00 «Карпатська бджола – спільні заходи для збереження унікальності природної спадщини в українсько-польському прикордонні», що впроваджується у рамках Європейського Інструменту Сусідства Програми Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.

Захід відбудеться на території Косівського району Івано-Франківської області  21 червня 2021 року. Має на меті презентацію і популяризацію традицій бджільництва у Карпатах, промоцію гірських територій та привернення уваги до проблем збереження ендемічного для Українських Карпат виду бджоли. Конференція складатиметься з двох частин: теоретичної та презентаційної.

Організатори будуть вдячні отримати попереднє підтвердження участі у заході до 15 червня 2021 року на  електронну адресу: ekopasika@ukr.net або за номером телефону +38098 8094400.

Участь у  конференції є безкоштовною. Програма заходу буде додатково надіслана відібраним учасникам. Будемо  раді бачити вас! Більше інформації про проект можна знайти за посиланням https://kosivrada.if.ua/category/local-projects-programs/carpathian-bee/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *