Відбудеться спільне засідання двох профільних депутатських комісій

До уваги депутатів районної ради!

5 липня 2021 року о 13.30 год. відбудеться засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань комунальної власності, підприємництва, земельних відносин, агропромислового розвитку та регуляторної діяльності з таким порядком денним:

  • Про затвердження Переліків Другого типу об»єктів спільної власності територіальних громад сіл. селищ, міста Косівського району, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду.
  • Про перелік об»єктів малої приватизації, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Косівського району, що підлягають приватизації у 2021 році.
  • Про приватизацію об’єкта малої приватизації — частини нежитлового приміщення, що належить до спільної власності територіальних громад сіл. селищ, міста Косівського району.
  • Розгляд звернення Яблунівської селищної ради.

О 13.30 год. буде відбуватися засідання депутатських комісій з питань комунальної власності, підприємництва, земельних відносин, агропромислового розвитку та регуляторної діяльності та  з питань охорони здоров»я, материнства, дитинства та соціального захисту з таким порядком денним:

  • Про припинення юридичної особи – комунального некомерційного підприємства «Косівський фтизіопульмонологічний дииспансер. Косіської районної ради, Івано-Франківської, області шляхом ліквідації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *