Відбулося засідання депутатської комісії районної ради з питань охорони навколишнього середовища та природокористування

Сьогодні, 1 липня 2021 року, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань охорони навколишнього середовища та природокористування.

У роботі засідання взяли участь: голова районної ради Зеновій Томащук, заступник голови районної ради Тарас Фенчук, радник-консультант голови районної ради – заступник голови постійної комісії з питань комунальної власності, підприємництва, земельних відносин, агропромислового розвитку та регуляторної діяльності Надія Гловацька, голова комісії з питань охорони навколишнього середовища та природокористування Ярослав Пасічний, заступник голови комісії Василь Лосюк, секретар комісії Віктор Бендейчук, член комісії Марія Сусак, а також запрошені — в.о. директора РП «Райагроліс» Богдан Марусяк, інженер з реалізації ДП «Кутське ЛГ» Інна Гринюк, начальник відділу ДО НПП «Гуцульщина» Андрій Матійчук.

Відповідно до порядку денного, депутати заслухали та обговорили інформацію про фінансово- господарську діяльність РП «Райагроліс», ДП«Кутський ЛГ», НПП «Гуцульщина», а також розглянули листи та звернення, які надійшли на розгляд профільної комісії.

В ході роботи засідання представники лісогосподарських підприємств району доповіли про результати діяльності за 2020 рік та першу половину 2021 року. За результатами розгляду профільною комісією з питань охорони навколишнього середовища та природокористування прийнято відповідні рішення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *