Розпорядження про скликання сьомої сесії районної ради восьмого демократичного скликання

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 01 липня 2021 року № 36-р

Про скликання сьомої сесії районної ради восьмого демократичного скликання

І. Відповідно до статті 46, пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати сьому сесію Косівської районної ради 15 липня 2021 року о 10.00 годині в сесійній залі районної ради з порядком денним:

  1. Про фінансово-господарську діяльність Косівського РП «Райагроліс» протягом 2020 та 2021 років.
  2. Про фінансово-господарську діяльність ДП «Кутське лісове господарство» протягом 2020 та 2021 років.
  3. Про фінансово-господарську діяльність НПП «Гуцульщина» протягом 2020 та 2021 років.
  4. Про звіт про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства “Косівський фтизіопульмонологічний диспансер” Косівської районної ради Івано-Франківської області за I квартал 2021 рік.
  5. Про зміни до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Косівський фтизіопульмонологічний диспансер» Косівської районної ради Івано-Франківської області на 2021 рік.
  6. Про виконання районного бюджету за І півріччя 2021 року.
  7. Про внесення змін до районного бюджету на 2021 рік.
  8. Про затвердження Переліків Другого типу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Косівського району, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду.
  9. Про приватизацію об’єкта малої приватизації – частини нежитлового приміщення, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Косівського району.
  10. Про перелік об’єктів малої приватизації, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Косівського району, які підлягають приватизації у 2021 році.

ІІ. Запросити на сьому сесію районної ради депутатів обласної ради від Косівського району, голову та заступників голови районної державної адміністрації, керівників установ, підприємств, організацій, політичних партій, громадських організацій, голів територіальних громад району, представників засобів масової інформації району.

Голова районної ради Зеновій Томащук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.