Відбулося чергове засідання постійної комісії з питань охорони здоров`я, материнства, дитинства та соціального захисту

5 липня 2021 року у Косівській районній раді відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров`я, материнства, дитинства та соціального захисту, на якій депутати розглянули ряд проєктів рішень, що виносяться на сьому сесію районної ради VIII скликання.

Зокрема, комісія розглянула пояснювальну записку щодо змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства “Косівський фтизіопульмонологічний диспансер” Косівської районної ради Івано-Франківської області на 2021 рік.

Також, депутатами районної ради на засіданні заслухано звіт про виконання фінансового плану КНП “Косівський фтизіопульмонологічний диспансер” Косівської районної ради Івано-Франківської області за І квартал 2021 року.

У роботі профільної депутатської комісії взяли участь: голова постійної комісії районної ради з питань охорони здоров`я, материнства, дитинства та соціального захисту Іван Слижук, заступник голови профільної комісії Дмитро Бейсюк та секретар комісії Василь Глушко.

Профільна комісія розглянула та обговорила звіти щодо фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів та інвалідів, наданої за рахунок коштів районного бюджету в 2020 році. Відповідні кошти в основному були спрямовані на вирішення соціально-побутових проблем певних цільових груп населення.

За результатами розгляду депутатською комісією з питань охорони здоров`я, материнства, дитинства та соціального захисту прийнято відповідні рішення та рекомендовано на розгляд VII сесії районної ради, яка відбудеться 15 липня 2021 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *