Відбулись засідання профільних депутатських комісій

У Косівській районній раді, 5 липня 2021 року, відбулося засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань комунальної власності, підприємництва, земельних відносин, агропромислового розвитку та регуляторної діяльності.

Серед основних питань порядку денного, що обговорили учасники засідання:

  • Про затвердження Переліків Другого типу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл. селищ, міста Косівського району, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду.
  • Про перелік об’єктів малої приватизації, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Косівського району, що підлягають приватизації у 2021 році.
  • Про приватизацію об’єкта малої приватизації — частини нежитлового приміщення, що належить до спільної власності територіальних громад сіл. селищ, міста Косівського району.
  • Про звернення Яблунівської селищної ради.
  • Про зменшення статутного капіталу та затвердження у новій редакції Статуту КНП «Косівський фтизіопульмонологічний диспансер» Косівської районної ради Івано-Франківської, області.

У ході спільного засідання двох депутатських комісій: з питань комунальної власності, підприємництва, земельних відносин, агропромислового розвитку та регуляторної діяльності і з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту обговорено важливе питання щодо подальшого функціонування комунального некомерційного підприємства «Косівський фтизіопульмонологічний диспансер Косівської районної ради Івано-Франківської області».

Ще у лютому місяці цього року районна рада отримала листа з Івано-Франківської обласної державної адміністрації про першочергові заходи у напрямку забезпечення виконання Державної стратегії розвитку системи протитуберкульозної медичної допомоги населенню на 2020-2023 роки. Де, зокрема, надано обґрунтування про недоцільність приєднання діючих протитуберкульозних закладів районного рівня до КНП «Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр Івано-Франківської обласної ради».

На сьогоднішній день оплата праці працівників Косівського тубдиспансеру здійснюється за рахунок коштів НСЗУ (заклад має підписаний пакет послуг), а комунальні послуги – за рахунок власних зекономлених з минулого року фінансів. До кінця 2021 року районний фтизіопульмонологічний заклад має ресурси для забезпечення повноцінного функціонування, але вже з 01.01.2022 року постане питання його фінансового забезпечення, в першу чергу – у частині оплати комунальних послуг. Відповідне питання буде більш ґрунтовно розглядатись профільними депутатськими комісіями після надання КНП «Косівський фтизіопульмонологічний диспансер Косівської районної ради Івано-Франківської області» детальної обґрунтованої інформації про кількість і територіальну приналежність пацієнтів, які обслуговуються в Косові; прогнозні розрахунки для утримання закладу на 2022 рік.

За результатами розгляду запланованих профільних питань постійними комісіями прийнято відповідні рішення, які запропоновані на розляд сьомої сесії Косівської районної ради,яка відбудеться 15 липня 2021 року о 10.00 годині в сесійній залі районної ради.

У засіданні постійних комісій взяли участь голова районної ради Зеновій Томащук, заступник голови районної ради Тарас Фенчук, голова постійної комісії з питань комунальної власності, підприємництва, земельних відносин, агропромислового розвитку та регуляторної діяльності Ганна Думітрак, заступник голови профільної комісії Надія Гловацька та члени комісії : Василь Пророчук, Іван Яким’юк, голова постійної комісії з питань охорони навколишнього середовища та природокористування Ярослав Пасічний, голова профільної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту Іван Слижук, Слижук, заступник голови профільної комісії Дмитро Бейсюк та секретар комісії Василь Глушко, в.о. директора комунального некомерційного підприємства «Косівський фтизіопульмонологічний диспансер» Роман Сем’ янів та головний бухгалтер підприємства Олена Танкова, голова Косівської міської ради Юрій Плосконос та голова Яблунівської селищної ради Юрій Коваль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *