На розгляд VII сесії районної ради виноситься 14 питань

У п’ятницю, 9 липня 2021 року, відбулось чергове засідання президії районної ради. Депутати розглянули та обговорили питання, підготовлені профільними депутатськими комісіями до розгляду на пленарному засіданні VII сесії районної ради, що скликана на 15 липня 2021 року.

Попередньо заплановано, що під час чергової сесії буде заслухано інформацію про фінансово-господарську діяльність двох лісогосподарських підприємств, що ведуть свою діяльність на території Косівського району та Національного природного парку, який функціонує на Косівщині. Традиційно до розгляду підготовлено ряд бюджетних питань та питання комунальній власності, яка залишається в управлінні районної ради.

Крім того, до проекту порядку денного пленарного засідання включено два звернення за ініціативи депутатів районної ради Івана Сіреджука (щодо законопроекту 5600 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень») та Івана Слижука (щодо завершення ремонту ділянки дороги у с.Старі Кути), депутатський запит М.Копчука (щодо невпорядкованого паркування громадського транспорту біля Косівської ЦРЛ).

Таким чином, президія районної ради погодила наступний проект порядку денного VII сесії районної ради:

 1. Про роботу та фінансово-господарську діяльність Косівського РП «Райагроліс» протягом 2020 та 2021 років.
 2. Про роботу та фінансово-господарську діяльність ДП «Кутське лісове господарство» протягом 2020 та 2021 років.
 3. Про роботу та фінансово-господарську діяльність НПП «Гуцульщина» протягом 2020 та 2021 років.
 4. Про зміни до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Косівський фтизіопульмонологічний диспансер» Косівської районної ради Івано-Франківської області на 2021 рік.
 5. Про звіт про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства “Косівський фтизіопульмонологічний диспансер” Косівської районної ради Івано-Франківської області за I квартал 2021 рік.
 6. Про зменшення статутного капіталу та затвердження в новій редакції Статуту КНП “Косівський фтизіопульмонологічний диспансер” Косівської районної ради Івано-Франківської області
 7. Про виконання районного бюджету за І півріччя 2021 року.
 8. Про внесення змін до районного бюджету на 2021 рік.
 9. Про затвердження Переліків Другого типу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Косівського району, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду.
 10. Про приватизацію об’єкта малої приватизації – частини нежитлового приміщення, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Косівського району.
 11. Про перелік об’єктів малої приватизації, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Косівського району, які підлягають приватизації у 2021 році.
 12. Про звернення районної ради.
 13. Про звернення районної ради.
 14. Про депутатські запити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.