Розглянули роботу лісової галузі району, погодили питання комунальної власності і бюджету — підсумки роботи чергової сесії районної ради

15 липня 2021 року відбулось пленарне засідання VІІ сесії Косівської районної ради. Участь у його роботі взяли 29 депутатів районної ради та депутати обласної ради Оксана Мельниченко і Микола Мединський.

Перших три години роботи були присвячені розгляду та обговоренню питань, пов’язаних з роботою, фінансово-господарським станом, проблемними питаннями та перспективами подальшого функціонування лісогосподарських підприємств Косівського району: РП «Райагроліс» та ДП «Кутське лісове господарство», а також – про фінансово-господарську, науково-дослідну, еколого-освітню та рекреаційну діяльність НПП «Гуцульщина» за 2020-2021 роки.

Найбільше занепокоєння викликає стан справ навколо Косівського РП «Райагроліс». Так, за офіційною інформацією заборгованість по заробітній платі на підприємстві складає 1 969 991,20 грн., по сплаті ЄСВ – 1 328 860,0 грн. Однозначної відповіді на складне запитання «Яким чином «Райагроліс» повинен утриматись на плаву і продовжувати працювати?» так і не знайшли.

Депутати вирішили повернутись до відповідного питання найближчим часом під час розширеного засідання профільної комісії. Також района рада очікує пропозицій від об’єднаних територіальних громад Косівщини.

Традиційно депутати розглянули і прийняли рішення з бюджетних питань та питань, які стосуються районної комунальної власності. Крім того, сесія районної ради звернулась до Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області з проханням пришвидшити ремонт частини авомобільної дороги загального користування державного значення Т09 09 Снятин-Косів-Старі Кути на ділянці Кути-Старі Кути, а також – до Голови ВРУ Д.Разумкова щодо законопроєкту 5600 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.