23 серпня — День Державного Прапора України

Шановні краяни!

День Державного Прапора – це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях.

Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України, з півночі та півдня. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність.

Про незалежність України мріяло багато поколінь українців, за неї віддали свої життя тисячі героїв національно-визвольної боротьби. Зараз за Україну, як незалежну державу, героїчно і самовіддано українці віддають свої життя на сході, з прапором ідуть у бій, святкують здобуті перемоги. Наразі ми з вами є свідками подій, які мають доленосне значення для майбутнього нашої держави, загартовують дух національної самосвідомості, виховують у кожному повагу до своєї Батьківщини, до її прапора та незалежності.

Депутатський корпус районної ради вітає всіх громадян з Днем Державного Прапора України, бажаємо міцного здоров’я, мирного неба над головою, успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу.

Нехай ваші серця будуть наповнені вірою, надією та любов’ю до України.

Слава Україні!

З повагою
Голова Косівської районної ради Зеновій Томащук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *