Вітання голови районної ради з нагоди 30-ї річниці Незалежності України

«ТИ У МЕНЕ ЄДИНА»

Шановні краяни та гості Косівщини! Прийміть найщиріші вітання з нагоди 30-ї річниці Дня Незалежності України!

24 серпня – це визначна дата, яка назавжди увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення .

День Незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.

У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього народу.

Роки незалежності стали випробовуванням для українців на зрілість, мудрість та стійкість життєвих принципів. Це не просто день народження держави, це свято пам’яті про цілі покоління українців, які боролися за незалежність і суверенітет.

І сьогодні ми знову переживаємо складний період в історії вже незалежної України, коли наші мужні захисники ціною власного життя відстоюють цілісність нашої держави, захищаючи її від агресії та посягань на незалежність. Переконаний, що відданість своїй справі, високий професіоналізм, відчуття патріотизму стануть надійною запорукою створення Української держави європейського зразка.

З нагоди величного свята хочу побажати всім жителям Косівщини міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах заради процвітання нашої України!

З повагою
Голова Косівської районної ради Зеновій Томащук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *