29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Шановні жителі Косівщини!

29 серпня — ми вшановуємо пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Відзначення Дня пам’яті захисників України саме 29 серпня обрано не випадково, бо саме в цей день у 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових, та загинула найбільша кількість українських воїнів.

Ті трагічні події розгорталися на сході України, саме на соняшникових полях. Тому сонях пам’яті – це не просто символ історичної мужності українських воїнів, це символ життя України.

Цей день – данина пам’яті за нашими славними синами та дочками, які в різні часи, а особливо – в період російської агресії на сході України, віддали свої життя за нашу свободу і незалежність .

Своїм яскравим прикладом любові до рідної країни, незламності духу та сили волі вони показали, що ніколи і нікому не вдасться відібрати те, що століттями відвойовували наші діди та прадіди. Тож у цей жалобний день вшануймо пам’ять загиблих захисників України хвилиною мовчання, віддавши дань тим, хто загинув за Україну, та висловити підтримку їхнім сім’ям, рідним та побратимам.

Вічна пам’ять загиблим, слава і честь живим захисникам України!

З повагою
Голова Косівської районної ради Зеновій Томащук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *