Президія районної ради визначила переможців першого етапу щорічних обласних конкурсів «Краща спортивна громада» та «Краща етнокультурна громада»

Сьогодні, 9 вересня 2021 року, відбулось чергове засідання президії районної ради. Основне питання порядку денного стосувалось розгляду матеріалів місцевих рад Косівщини, поданих для участі у щорічних конкурсах Івано-Франківської обласної ради, перший етап яких традиційно проводиться на рівні районів.

На президію районної ради покладено повноваження районної конкурсної комісії, яка визначає переможців першого етапу та передає відповідні матеріали для подальшого розгляду Івано-Франківській обласній раді до 15 вересня.

Станом на 1 вересня 2021 року у виконавчому апараті районної ради зареєстровано 4 заяви з повними комплектами необхідних матеріалів від 4 територіальних громад району для участі у 2-х щорічних обласних конкурсах: «Краща спортивна громада» та «Краща етнокультурна громада»:

  1. Три заявки на участь у конкурсі «Краща спортивна громада» від Яблунівської ТГ, Кутської ТГ та Рожнівської ТГ.
  2. Одна заявка на участь у конкурсі «Краща етнокультурна громада» від Косівської ТГ.

На участь у конкурсі «Громада кращого довкілля» у 2021 році не подано жодної заяви.

У ході роботи президія розглянула показники, що беруть участь у конкурсному оцінюванні, ознайомилась з інформаційними та фото матеріалами. Присутні на засіданні члени президії розглянули порівняльну таблицю по трьох громадах, що подали заяви на «Кращу спортивну громаду».

У ході активної дискусії та за результатами обговорень районна конкурсна комісія одноголосно вирішила розділити почесне перше місце у категорії «Краща спортивна громада» між Яблунівською та Кутською селищними радами, друге місце присвоєно Рожнівській сільській раді. А Косівська міська рада визнана єдиним переможцем районного етапу конкурсу «Краща етнокультурна громада».

Матеріали усіх чотирьох місцевих рад рекомендовано до участі у другому (обласному) етапі конкурсів «Краща спортивна громада», «Краща етнокультурна громада».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.