Вітання голови районної ради Зеновія Томащука з нагоди Дня туризму

Шановні краяни, працівники туристичної сфери та гості Косівського краю!

Прийміть щирі вітання з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні.

27 вересня — Всесвітній день туризму, який заснований Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації в 1979 році з метою пропаганди туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвиток зв’язків між народами різних країн!

В Україні День туризму відзначається щороку 27 вересня з 1998 року. Завдяки розвитку туризму Україна стає все більш відомою в світі як держава з багатою історією і культурою.

День туризму – свято усіх, кого ваблять близькі й далекі мандрівки, активний і змістовний відпочинок. Туризм – це ціла сфера життя, що охоплює мільйони людей, різні галузі економіки, екологію та виробництво, сприяє пожвавленню міжрайонних, міжобласних та міжнародних обмінів, людських контактів. Це свято сміливих людей, які надають перевагу активному відпочинку, які прагнуть відкриттів та пізнання навколишнього світу, які живуть пошуками пригод і яскравих емоцій.

Наш туристичний Косівський край славиться історико-культурними пам’ятками, неповторними краєвидами, багатою духовною спадщиною, народними звичаями і традиціями, безцінними рекреаційними ресурсами, що дає можливість залучати нові інвестиції, підвищувати його привабливість та популяризувати туристам найколоритніші місця району.

Щиро бажаю працівникам туристичної сфери успіхів у всіх справах і починаннях, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпної творчої наснаги та нових звершень задля процвітання Косівщини, а туристам – завзяття, цікавих зустрічей і відкриттів у пізнанні Карпатського краю.

З повагою
Голова Косівської районної ради Зеновій ТОМАЩУК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *