Сьогодні країна вшановує 80-ті роковини від початку однієї з найбільших трагедій ХХ століття

29 вересня відзначається трагічна дата початку розстрілів євреїв Києва в урочищі Бабин Яр – злочину, що став символом Голокосту на теренах України. Пам’ятаючи про трагедію минулої війни, ми з надією дивимося в майбутнє і віримо в нашу державу.

В історії нашого народу багато трагічних сторінок. Однією з них є Бабин Яр – символ трагедії Голокосту та нациських злочинів на українській землі. Під час гітлерівської окупації Києва у 1941-1943 роках Бабин Яр став місцем масових розстрілів окупантами мирного населення, а насамперед євреїв, підпільників, в’язнів, матросів, членів Організації українських націоналістів.

Перший масовий розстріл в Бабиному Яру нацисти провели 29 вересня 1941 року та лише за два дні, 29 і 30 вересня, було розстріляно понад 33 тисячі мирних жителів Києва, більшість з яких були євреями. Вбивство безневинних людей тільки за те, що вони належать до тієї чи іншої нації, стало одним з найстрашніших і найкривавіших злочинів нацизму.

29 вересня 2021 року виповнюються 80-ті роковини від початку однієї із найтрагічніших сторінок Голокосту — масових страт нацистськими окупантами в урочищі Бабин Яр у м. Києві євреїв, а також ромів, українців та представників інших національностей.

Це найстрашніша трагедія минулого століття, і сьогодні важко осягнути те, що відбувалось у Бабиному Яру та знайти слова, щоб виразити всю глибину співчуття та скорботи.
Тож приєднаймось до української та світової спільноти і вшануймо сьогодні пам’ять жертв трагедії Бабиного Яру.

Вічна пам’ять загиблим!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *