Привітання голови районної ради Зеновія Томащука з Днем працівників освіти

Шановні освітяни Косівщини! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Традиційно, в першу неділю жовтня, українське суспільство відзначає світле і прекрасне свято, яке об’єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у країну знань, науки, мудрості – День працівників освіти!

Життя кожного з нас невід’ємно пов’язане зі школою, яка дала путівку в доросле життя. На цьому шляху були вчителі й викладачі, що навчали нас і разом з ними вчилися самі, разом з нами розділяли невдачі та раділи маленьким перемогам. Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.

Відзначення Дня вчителя вже давно стало знаком всенародної шани і вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців.

Шановні освітяни Косівського краю! Від усього депутатського корпусу районної ради прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість. Нехай ваше життя стелиться барвистим рушником здоров’я, оптимізму та успіхів, достатку і щастя. Ви сієте щодня цілющі зерна любові, а невичерпною жагою життя скроплюєте тендітні паростки майбутнього! Нехай засіяна невтомною працею освітянська нива дає багаті врожаї нових талантів, яскравих особистостей та визначні перемоги й здобутки в житті.

З повагою
Голова Косівської районної ради Зеновій ТОМАЩУК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *