Відбулося чергове засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту

Сьогодні, 5 жовтня 2021 року, у Косівській районній раді відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту.

На порядку денному засідання комісії розглядались питання, що виносяться на VIII сесію районної ради: про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства “Косівський фтизіопульмонологічний диспансер” Косівської районної ради Івано-Франківської області на 2021 рік та про звіт про виконання фінансового плану КНП “Косівський фтизіопульмонологічний диспансер” Косівської районної ради Івано-Франківської області за ІІ квартал 2021 року.

За результатами обговорень членами постійної депутатської комісії районної ради прийнято відповідні рішення та рекомендовано на розгляд чергового пленарного засідання, яке відбудеться 7 жовтня 2021 року.

В роботі депутатської комісії взяли участь: заступник голови районної ради Тарас Фенчук, голова постійної комісії районної ради з питань охорони здоров`я, материнства, дитинства та соціального захисту Іван Слижук, члени комісії Дмитро Бейсюк та Олександр Фазан, в.о. директора комунального некомерційного підприємства “Косівський фтизіопульмонологічний диспансер” Роман Сем’янів та головний бухгалтер комунального підприємства Олена Танкова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *