Президія затвердила остаточний перелік питань VІІІ сесії районної ради

У вівторок, 5 жовтня 2021 року, відбулося чергове засідання президії районної ради, яке провів голова Косівської районної ради Зеновій Томащук.

У роботі президії взяли участь: голови постійних комісій та керівники депутатських фракцій районної ради. Для розгляду на засідання президії було внесено питання щодо порядку денного чергової восьмої сесії районної ради, а саме:

  • Про прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Косівського району рухомого майна Смоднянської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату I-II ступенів Івано-Франківської обласної ради
  • Про передачу рухомого майна Смоднянської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату I-II ступенів Івано-Франківської обласної ради із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Косівського району у власність Косівської територіальної громади
  • Про затвердження Переліків Першого та Другого типу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Косівського району, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду.
  • Про погодження на отримання кредитного ліміту на поточний рахунок КП «Косівська центральна районна аптека № 40»
  • Про внесення змін до фінансового плану КНП “Косівський фтизіопульмонологічний диспансер” Косівської районної ради Івано-Франківської області на 2021 рік;
  • Про звіт про виконання фінансового плану КНП “Косівський фтизіопульмонологічний диспансер” Косівської районної ради Івано-Франківської області за ІІ квартал 2021 року;

Члени президії розглянули зміни та доповнення до Програми підтримки повноважень виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у Косівському районі на 2021–2025 роки.

До розгляду підготовлено ряд бюджетних питань: про внесення змін до районного бюджету на 2021 рік та виконання районного бюджету за 9 місяців 2021 року, а також на засіданні президії депутатами рекомендовано до розгляду на сесії структуру та чисельність виконавчого апарату районної ради.

У ході обговорення на розгляд пленарного засідання членами президіїї внесено ряд звернень районної ради до центральних органів державної влади. В результаті своєї роботи депутатами затверджено порядок денний восьмої сесії районної ради з внесеними змінами та доповненнями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *