Відбулась чергова сесія районної ради VIII демократичного скликання

Сьогодні, 7 жовтня 2021 року, в сесійній залі відбулася восьма чергова сесія Косівської районної ради VIII скликання під головуванням голови районної ради Зеновія Томащука. На пленарне засідання із 38 районних обранців прибули та зареєструвались 28.

Традиційно перед початком пленарного засідання депутатський корпус та всі присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять загиблих героїв України, які відстоювали цілісність та незалежність нашої держави. Отець Іван Близнюк благословив роботу пленарного засідання молитвою.

Проголосувавши за порядок денний чергової сесії із внесеними змінами та доповненнями депутати розпочали роботу. На порядок денний VIІІ сесії районної ради були винесені наступні питання:

 • Про затвердження Переліків Першого та Другого типу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Косівського району, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду;
 • Про погодження на отримання кредитного ліміту на поточний рахунок КП «Косівська центральна районна аптека № 40»;
 • Про внесення змін до фінансового плану КНП “Косівський фтизіопульмонологічний диспансер” Косівської районної ради Івано-Франківської області на 2021 рік;
 • Про звіт про виконання фінансового плану КНП “Косівський фтизіопульмонологічний диспансер” Косівської районної ради Івано-Франківської області за ІІ квартал 2021 року;
 • Про внесення змін та доповнень до Програми підтримки повноважень виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у Косівському районі на 2021-2025 роки;
 • Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2021 року;
 • Про внесення змін до районного бюджету на 2021 рік;
 • Про структуру та чисельність виконавчого апарату районної ради;
 • Про звернення районної ради щодо належного фінансового забезпечення сфери охорони здоров’я;
 • Про звернення районної ради щодо необхідності підвищення пенсій і виплати додаткової пенсії у 2021 році;
 • Про звернення районної ради з приводу недопущення підвищення тарифів для населення.

На пленарне засідання чергової сесії районної ради запрошено директора комунального некомерційного підприємства «Косівська районна лікарня» Косівської міської ради Івано-Франківської області Дмитра Микитюка.

У своєму виступі директор комунального закладу проінформував депутатський корпус про ситуацію із захворюванням на COVID-19 у Косівському районі та озвучив прогнозні цифри для забезпечення медичної галузі на 2022 рік. А також Дмитро Микитюк наголосив про те, що у зв’язку із поширенням коронавірусу на території району необхідно вакцинуватися для того, щоб зберегти своє здоров’я і здоров’я своїх близьких, а значить захиститись від небезпечного вірусу або уникнути тяжкої форми ковіду .

В результаті своєї роботи депутати місцевого представницького органу розглянули всі питання порядку денного з яких прийнято відповідні рішення.

Також одним з найважливіших питань, яке було розглянуте депутатами – це звернення щодо недопущення підвищення тарифів для населення. Депутати районної ради проти необґрунтованого зростання тарифів для населення і просять вжити заходів для протидії монопольному підвищенню тарифів, забезпечити обґрунтований рівень тарифів і не допустити підвищення їх в майбутньому, а також відмовитись від перекладання відповідальності за оплату житлово-комунальних послуг на органи місцевого самоврядування. Спрямувати не менше 20 мільярдів гривень – коштів від допомоги, що надійшла Україні від Міжнародного валютного фонду, на виплати субсидій для громадян на оплату житлово-комунальних послуг, а також забезпечити їх автоматичне нарахування субсидій тим, хто їх потребує. Відповідні звернення були направлені Президенту України, Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *