14 жовтня в Україні відзначають День захисників і захисниць України, Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва

14 жовтня наша країна відзначає особливе свято, свято української мужності, відваги та доблесті – День захисників і захисниць України!

Саме цей день тісно пов’язаний з історичною традицією вшанування українських козаків та відзначення свята Покрови Пресвятої Богородиці. Поєднання цих свят є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь проявом поваги до них. Адже за багатовікову історію українського народу не один раз його сини і дочки ставали на захист рідної землі. Обов’язок кожного з нас – завжди пам’ятати всіх українських героїв та героїнь, хто захищав Україну та її територіальну цілісність під час кривавих боїв.

Сьогодні ми дякуємо українським захисникам і захисницям за героїзм і мужність, патріотизм і самопожертву, високу громадську свідомість, захист національних інтересів, за незалежність та свободу нашої країни. Любов до рідної землі, вірність військовій присязі, доблесть українських військових – запорука миру, спокою і щасливого майбутнього наступних поколінь.

Шановні захисники і захисниці України! Бажаю вам незламної волі, міцного здоров’я, звершення всіх ваших мрій і побажань, віри в щасливе майбутнє Української держави!

Нехай береже Вас Пресвята Покрова!

З повагою
Голова Косівської районної ради Зеновій Томащук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *