Вітання голови районної ради з нагоди Всеукраїнського дня працівника культури та майстрів народного мистецтва

9 листопада — Всеукраїнський день працівників культури тa майстрів народного мистецтва.

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Косівщини! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята.

Культура – найважливіша складова нашого життя. Це відображений в різних проявах і традиціях самобутній дух українського народу. Численні фестивалі, конкурси, свята народного мистецтва, концерти та багато інших культурно-просвітницьких заходів додають мистецької слави Косівському краю, роблять його відомим далеко за межами нашої держави.

Високо ціную Ваш вагомий внесок у розвиток національної культури. Адже Ваша самовіддана праця, ініціативність, творча наснага сприяють добрим змінам у нашому суспільному житті, додають віри і впевненості захисникам України, які завжди чекають Ваших творчих ініціатив.

Щиро дякую працівникам будинків культури , викладачам мистецьких шкіл, керівникам народних творчих колективів, акторам, майстрам народного мистецтва, фахівцям музейної та бібліотечної справи за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки, які звеличують наш рідний край та примножують його успіхи і досягнення.

У цей святковий день бажаю міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог!

З повагою
Голова Косівської районної ради Зеновій Томащук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *